Truhla se používala už od minulosti jako prostředek pro úschovu věcí. Není tomu jinak ani dnes. Avšak kromě ukládání předmětů můžete truhlu využít mnoha dalšími způsoby. Může se tak jednoduše stát konferenčním stolkem v obývacím pokoji nebo nočním stolkem v ložnici. Kromě praktického úložného prostoru tak truhla vytvoří zajímavý prvek ve vašem interiéru.

Zobrazeno 15 z 21 produktů
Sconto Truhla se sedákem HOME
Sconto Truhlice ROCKWOOD hnědá
Sconto Truhla MONACO 180
Sconto Truhla ROUTE 30994
Sconto Truhla se sedákem JACK
Sconto Truhla YOGA 6423
Sconto Truhla BOMBAY

Sconto Truhla BOMBAY

13 699 Kč

Jaké u nás najdete truhly?

Ať už máte komodu pro sebe nebo pro své děti, najdete zde širokou nabídku různých druhů komod: od lehkých nástěnných truhel po těžké a pevné sedací truhly, nebo tradiční dřevěnou lavičku se šikovným úložným prostorem.

Truhly jsou elegantní a dekorativní prvek, který dodává vaší ložnici či obýváku nádech osobnosti. Pokud si vyberete truhlu se sedačkou, můžete si na ni sednout a dohnat čtení, sledovat televizi nebo dávat pozor na své dítě, když si hraje s hračkami. Ať už v kanceláři nebo v obývacím pokoji - naše truhly se sedačkou se hodí k jakémukoli stylu interiéru a poskytují spoustu úložného prostoru. Nabízíme velkou škálu úložných boxů v různých velikostech se sedadly, abyste si mohli vybrat tu pravou variantu pro váš domov.

Truhla se hodí téměř do každé místnosti. Připravili jsme si pro vás bohatou nabídku truhel z masivního dřeva. Do dětského pokoje se budou hodit truhly z plastu, které lze snadno čistit. V ložnici se naopak budou vyjímat truhly z masivního dřeva, do kterých lze ukládat nejen peřiny a polštáře. Tyto a mnoho dalších druhů truhlí naleznete právě u nás.