Toaletní stolek se stane ideálním místem pro každou ženu. Na toaletním stolku toho můžete udělat mnohem víc, než jen vybrat rtěnku. Jste připraveni předefinovat způsob nanášení make-upu?

Zobrazeno 15 z 35 produktů
Toaletka / PC stůl Nadine, bílý
Sconto Toaletní stolek RDT11 dub/bílá
Sconto Toaletní stolek SCHMINKI
Toaletka Lazio 16  Lazio : Dekor Lazio
Toaletka Finesa F15

Toaletka Finesa F15

3 149 Kč
Sconto Toaletní stolek SHADOW
Toaletka 1102 třešen
Toaletní stolek Vanessa

Jaký toaletní stolek si vybrat?

Pro jednoduchý vzhled ložnice si u nás můžete pořídit toaletní stolky bez zrcadel se zásuvkami. Elegantní dojem vám však přinesou toaletní stolky se zrcadly, na které si můžete naaranžovat svoji kosmetiku, šperky, parfémy, mýdla a jiné užitečné věci. Toaletní stolky se zrcadly jsou velmi oblíbenou variantou mnoha žen. Takže dámy, ať už si vyberete toaletní stolek se zrcadlem nebo bez něj, můžete si být jisté, že už nikdy nebudete muset hledat rtěnku, řasenku nebo lak na nehty.

Minimalisticky bude v ložnici působit dřevěný kosmetický stůl, který především poslouží jako odkládací plocha na kosmetiku a další maličkosti. Je neutrální a hodí se k jakémukoli nábytku.

Nabízíme bohatý sortiment toaletních stolů, jsou zde stoly s jedním nebo dokonce třemi zrcadly, některé mají úložné zásuvky, kam můžete uskladnit všechny potřebné věci - parfémy, make-up nebo jiné doplňky. Některé modely jsou lehké a snadněji se tak s nimi dá manipulovat, jiné mají masivnější design, který vypadá spíše jako nábytek.