Nejen oblečení, ale i další cennosti a doplňky si zaslouží mít někde své místo. Takovým místem jsou šatní skříně, které pojmou velké množství oděvů a dalších drobností, které se vám válejí po pokoji.

Zobrazeno 15 z 1549 produktů
Sconto Šatní skříň MERANO 19
Šatní skříň Vanea, 270 cm, bílá

Která šatní skříň je vhodná do mé ložnice?

V případě velké prostorné ložnice se vám bude zajisté hodit některá z našich velkých šatních skříní, která nabídne obrovské množství úložného prostoru. Můžete si zvolit mezi modely s klasickými dveřmi nebo skříně s posuvnými dveřmi, které působí velmi nadčasově a zároveň šetří prostorem.

Pokud vám obvykle trvá dlouho si vybrat outfit, pak šatní skříň se zrcadlovými dveřmi bude ideální volbou právě pro vás. Již nebudete muset odbíhat od skříně k zrcadlu a zase zpátky. Ušetříte tím nejen čas, ale i energii.

Šatní skříně v naší nabídce obsahují klasické šatní tyče na zavěšení oblečení na ramínkách. Kromě toho se některé modely šatníků vyznačují dodatečným úložným prostorem pomocí polic a šuplíků. Nabídnou vám tak prostor pro uložení bot, opasků nebo čepic. Vše bude přehledně uloženo na jednom místě.