Naše rozkládací jídelní stoly vám umožní velmi rychle a efektivně zvětšit prostor k sezení, aniž byste potřebovali více pokojů nebo dokonce větší jídelnu. Proto vám představujeme úžasný kousek nábytku, který je vhodné mít ve vaší domácnosti po ruce. Naše nabídka je opravdu velmi rozmanitá, a proto skládací jídelní stoly, které jsou v této kategorii nabízeny, mají různé velikosti. Vyberte si právě ten nadčasový a velmi praktický stůl, který vyhovuje vašim potřebám. Některé jídelní rozkládací stoly či stolky jsou vyrobeny z masivního dřeva, zatímco jiné kombinují moderní sklo s mramorem.

 

Zobrazeno 15 z 29 produktů
Rozkládací stůl Vivian 140-180x90 Cm
Rozkládací Jídelní stůl scott Bílá
Výsuvný stůl Provence
Výsuvný stůl Bianca -Based-
Rozkládací Jídelní Stůl Scott Šedý
Výsuvný stůl Cannes
Výsuvný stůl Malvin 180 Az
Výsuvný Stůl Harvey 180 Az
Výsuvný stůl Leonardo
Výsuvný stůl Nils

Výsuvný stůl Nils

4 799 Kč
Výsuvný stůl Avensis 160 Az
Výsuvný stůl Ralf Ii 160 Az
Výsuvný Stůl Hugo Az 120-175

Který rozkládací jídelní stůl si vybrat?

Pokud potřebujete pro svou jídelnu nebo kuchyňský kout místo, kde se společně se svou rodinou pohodlně najíte, pak jsou rozkládací jídelní stoly tou perfektní volbou. Ať už jde o snídaní, oběd nebo večeři, tyto prostorné stoly jsou ideální pro všechny příležitosti. Zahrnují také řadu designů, které vyhovují různým vkusům a preferencím a dokonale se hodí k jakémukoliv designu interiéru. Velmi oblíbeným materiálem u všech těchto stolů je dřevo doplněné o kovové nohy.

Skládací jídelní stoly vám poskytnou možnost mít více prostoru, když je to potřeba. Pokud k vám přijde nečekaná návštěva, tento stůl jednoduše rozložíte a dokonale tak pohostíte všechny okolo. Kromě dalších míst k sezení vám tyto stoly nabídnou i elegantní atmosféru. Při výběru rozkládacího stolu se především ujistěte, kolik osob chcete okolo něj usadit.

Všechny naše rozkládací stoly, které na našem e-shopu nabízíme jsou vyráběny jen těmi špičkovými dodavateli, a tak se nemusíte o jejich kvalitu vůbec obávat. Zaručujeme vám, že koupí dřevěných, kovových nebo skleněných rozložitelných stolů bude vaše kuchyně nebo jídelna zářit a tento stolovací nábytek vám vydrží jako nový i několik desítek let.