Pohovky se staly symbolem pohodlí domova. Nejvhodnější variantou pro dlouhodobé sezení v místnosti je rozkládací pohovka, která kombinuje všechny výhody běžné pohovky a spací postele. Pokud máte štěstí, že máte malý byt, pak stojí za to věnovat zvláštní pozornost takovému řešení. Ostatně extra postel se hodí i tehdy, kdy přijede návštěva a potřebuje přespat.

Zobrazeno 15 z 544 produktů
Sconto Pohovka CUBE 2,5 černá
Pohovka Forie DUO, růžová
Pohovka Liliana Béžová
Pohovka Norwich světle Šedá
Sconto Pohovka CANDY růžová
Moderní pohovka s rozkladem Gono
Sconto Pohovka SHOW

Sconto Pohovka SHOW

15 499 Kč
Moderní pohovka s rozkladem Bora
Sconto Pohovka WILMA

Sconto Pohovka WILMA

21 499 Kč
Pohovka Millow

Pohovka Millow

6 499 Kč
Sconto Pohovka VIOLA fialová
Sconto Pohovka LUXE 2 tyrkysová

Jakou formu a styl pohovky si vybrat?

Ať už si chcete koupit rozkládací pohovku s úložným prostorem, či bez, v našem velkém výběru si přijdete na své. Máme i nerozkládací pohovky, které bývají bytelnější a často jde o masivní pohovky, případně kožené gauče. Kromě tohoto typu členění si můžete vybrat, zda chcete pohovky pro dva, nebo větší gauče pro tři. Vyberte si tedy svoji oblíbenou a bez problémů si ji objednejte.

 

U nás máte možnost si vybírat nejen podle typu, ale také podle designu a stylu. Nezáleží na tom, jestli hledáte moderní designovou pohovku, retro, nebo pohovku v rustikálním stylu. Jednoduše si vyberte, jestli chcete kožený gauč, nebo látkovou (čalouněnou) pohovku. Poté si vyberete barvu. Populární jsou šedé pohovky, ale prodávají se prakticky veškeré barvy od světlých až po tmavé gauče.