Nábytkové stěny obývacího pokoje jsou nejlepším řešením pro ty, kteří v obývacím pokoji potřebují spoustu úložného prostoru a zároveň chtějí mít stylové okolí televize. Tento produkt si můžete koupit za přijatelnou cenu a vytvořit si svůj vysněný obývák. Základem každé obývací stěny je kvalitní stolek na TV. Jeho délka by měla být adekvátní vzhledem k vaší TV, případně velikosti televize, kterou v budoucnu chcete mít.

Zobrazeno 32 z 703 Produktů

Co je součástí obývacích stěn

Televizní stolek vhodně doplňují obývací skříňky a vitríny po stranách, které můžete využít na vystavení obývákových dekorací, nebo nádobí, které se již do kuchyně nevlezlo. Případně podobně, jako u police nad televizí, je můžete použít na uložení knížek a her. Hry, stejně jako konzole a různé přehrávače můžete uložit do televizního stolku. Poté vše bude vypadat vkusně a moderně.

Jaké jsou designové varianty stěn do obývacího pokoje?

 Když jsme u moderního pojetí obývacího pokoje. Tak jeho styl silně ovlivňují právě tyto stěny. Proto pokud vybíráte retro nábytek, tak byste neměli zapomínat na obývací stěny v retro stylu. Podobně tak je to s moderními a luxusními stěnami do obývacího pokoje. Pro milovníci rustikálního stylu jsou k dispozici dřevěné obývací stěny s kovovými prvky.

Obecně nejpopulárnější jsou obývací stěny ze dřeva a jeho levnějších forem. Ty mohou mít buďto přírodní dřevěný dekor v případě obývacích stěn z masivu. U obývacích stěn z laminátu, nebo dřevotřísky jsou nejpopulárnější obývací stěny bílé, černé, nebo sestavy dekoru dub sonoma.