Většina lidí si nedokáže představit, že by vydrželi celý den bez svého obývacího pokoje. I když máte klidné spaní a přes den všechno zvládáte podle plánu, tak je klidné sledování televize a odpočinek, váš obývací pokoj je k odpočinku stále potřeba. Proto jsou sedací soupravy společně s postelemi považovány za nejdůležitější nábytek v domě a výběru je kladen extrémní důraz. Kam bychom si při odpočinku na sedačce položili nohy, kdyby nebylo taburetů? Tuto funkci dokáže docela slušně nahradit konferenční stolek. Jeho primární funkcí je spíše, že na něj můžete umístit nápoje a občerstvení, ale v případě nouze umí nahradit i taburety pod nohy.

Zobrazeno 15 z 7933 produktů
Konferenční stolek Kashmir T30
Sconto Vitrína FUTURA 02
Široká TV skříňka Kashmir T231
Taburet Tutti, modro-zelený
Moderní rohová sedací souprava Focus
Sconto Taburet MILES

Sconto Taburet MILES

7 299 Kč
Cantus VITRÍNA, dub, 57/210/40 cm
Sconto Přístavný stolek SILAS

Jak na maximální pohodlí sledování TV

Asi nikdo z nás nesedí jen tak na sedačce. Většina lidí má naproti ni na televizním stolku položenou televizi. V našem katalogu najdete široký výběr televizních stolů a stolků pro každý vkus a rozpočet. Můžete si vybrat jednoduchý televizní stůl, originální design nebo minimalistický model, který zvýrazní jednoduchost interiéru. Pokud se chcete obklopit krásnými věcmi, můžete si vybrat malý konzolový stolek v moderním stylu. Doufáme, že vám naše stoly pomohou uvést váš obývací pokoj do pořádku a zútulnit ho a zpříjemnit prožití času v něm.

Jak na krásný obývací pokoj

V obývacím pokoji je tradičně přijímací místnost, místo, kde přijímáme hosty a bavíme se. Z tohoto důvodu musí představovat naši osobnost a vždy si zachovávat estetický vzhled, kterého chceme dosáhnout. V této sekci najdete širokou škálu nábytku do obývacího pokoje všech stylů a chutí: skříňky a knihovny s úložnými prostory; pohovky; konferenční stoly pro obývací pokoje a spoustu dalšího nábytku. Ten můžete vhodně doplnit o dekorace pro obývací pokoj. Všechny pokoje lze vytvořit v jakémkoli stylu. Nezapomeňte na stěny umístit pěkné tapety a kvalitní obrazy. Vyzkoušejte různé styly a motivy a zpříjemněte si bydlení po svém!