Dokonalý noční spánek začíná u správné matrace. Ať už hledáte pěnové nebo pružinové matrace, máme pro vás všechny informace, které potřebujete, abyste se ujistili, že vaše nová matrace bude pohodlná a poskytne dostatek podpory.

Zobrazeno 15 z 1568 produktů
Novel MATRACE, 90/200 cm
Materasso TAŠTIČKOVÁ MATRACE - bílá
Sleeptex TOPPER, 90/200 cm - bílá
Novel MATRACE - bílá

Novel MATRACE - bílá

13 999 Kč
Matrace Airspring Bluegel 90x200 cm
LB Bohemia MATRACE, 90/200 cm - bílá
Matrace Medixo Airflex 90x200 cm
Matrace Zafir Visco 90x200 cm
Sconto Matrace LATEX FLEX 18 120x200 cm
Matrace Tamara

Matrace Tamara

3 097 Kč
Matrace Medixo Ontario 140x200 cm
Sleeptex MATRACE - krémová

Kterou matraci si zvolit?

Zvažujete nákup pěnové matrace? Naše matrace jsou vyráběny z paměťové pěny. Ta je hypoalergenní a vyznačuje se antibakteriálním účinkem. Díky speciální struktuře pěnových vrstev poskytují nejen podporu vaší páteři, ale také jedinečnou pružnost, která se přizpůsobí křivkám vašeho těla. Při vytváření matrace byly použity různé kombinace materiálu a barev v závislosti na individuálních preferencích zákazníka. Proto u nás naleznete široký výběr matrací, z kterých si lze vybírat.

Nezapomněli jsme ani na vaše děti. Pokud jde o nákup postýlky či dětské postele, první věcí, kterou musíte udělat, je rozhodnout se, jaký typ dětské matrace si vyberete. Ideální volbou jsou pěnové matrace, které jsou antialergenní a jsou vhodné i pro astmatiky. Měkká pěna se přizpůsobí tělíčku vašeho dítěte a zaručí mu klidný spánek. Samozřejmostí jsou odnímatelné potahy pro snadnější údržbu postele.

Vybírejte si matrace právě u nás. Nabízíme matrace různých rozměrů a materiálů. Vybírat můžete i podle tvrdosti. Od měkkých matrací, přes středně tvrdé až po tvrdé matrace. U nás najdete vše. Kvalita u nás hraje hlavní roli a tak se nemusíte bát krátké životnosti. Není na co čekat. Dopřejte si kvalitní a ničím nerušený spánek s našimi matracemi.