Kuchyňský dřez je nedílnou součástí každé kuchyňské linky. Ať už máte myčku nebo ne, dřez jistě používáte dnes a denně. V naší nabídce najdete jak dřezy z nerezové oceli, tak granitové či syntetické. Ať už preferujete moderní nebo klasický styl, u nás najdete nejširší výběr dřezů naleznete nejširší výběr pro vaši kuchyni.

Zobrazeno 15 z 79 produktů
Dřezová Baterie Blanco Daras
Dřez Blanco Livit 45 s salto
Dřez Blanco Metra 45 s
Dřezová Baterie Tradon
Dřez Astral 45 B-Tg

Dřez Astral 45 B-Tg

5 990 Kč
Dřez Livo 45 B -Tq

Dřez Livo 45 B -Tq

3 990 Kč
Dřez Blanco Tipo 45 s Compact
Dřez Blanco Zia 45 s

Dřez Blanco Zia 45 s

6 590 Kč

Klasické kovové dřezy jsou univerzální cestou 

Dřezy z nerezové oceli se vyznačují nízkou hmotností, což můžeme považovat za značnou výhodu. I přes jejich značnou odolnost si někteří z Vás mohou myslet, že ocelový dřez již není v kurzu. Opak je pravdou. Ocelový dřez je stále velmi oblíbenou variantou, kterou volí spoustu domácností.

Dřezy vyrobené z kovového materiálu, jako je právě nerezová ocel, jsou ideální pro kuchyně s menšími kuchyňskými dřezy (tedy s minimálním standardem 40 cm). Výhodou těchto dřezů je jejich značná odolnost a jednoduchost při čištění. Avšak nevýhodu můžeme shledat v jejich hmotnosti, která není určena pro všechny kuchyňské desky. I přesto jsou dřezy z nerezové oceli jasnou volbou při výběru mezi všemi ostatními druhy kuchyňských dřezů.

Ovšem pokud se Vám klasický ocelový styl nezamlouvá, nevěště hlavu. V současné době existuje na trhu s kuchyňskými dřezy velké množství modelů pro různé typy kuchyní. Porovnat si právě všechny typy se vyplatí už jen proto, že všichni máme konkrétní požadavky na styl naší kuchyně. V naší nabídce naleznete také žulové a syntetické typy. Každá varianta má své klady i zápory, v našem katalogu vám pomůžeme s výběrem jednotlivých typů.