Křesla byla vyvinuta k tomu, aby nám poskytovala pohodlí. Hodně záleží na tom, k jakému účelu si je pořizujeme. Základním typem jsou křesla do obývacího pokoje. Jde hlavně o křesla kožená a čalouněná křesla. Těch je několik typů. Buďto klasická křesla s opěradly, nebo křesla ušák s charakteristickými ušima po stranách u hlavy, případně verze křesel s taburetem na odložení nohou, nebo dražší verze prodloužených křesel s větším prostorem na nohy.

Zobrazeno 15 z 640 produktů
Křeslo Bali, tmavě hnědá látka
Sconto Stolička TULAU
Moderné Křeslo Vico Modré
Křeslo ušák Canto, růžová tkanina
Křeslo Bruno, světle šedá látka
Sconto Křeslo INGVAR šedá

Někteří lidé mají v obývacím pokoji také houpací křesla. Ta bývají z ratanu podobně, jako zahradní ratanová křesla. Ta přenášejí komfort, na který jste zvyklí z bytu i na zahradní posezení. Dalším typem křesel, který se k obývacímu pokoji nehodí jsou kancelářská křesla. Ta poskytují perfektní podmínky při práci na počítači.

 

Pokud chcete působit moderně na své zákazníky v kanceláři, nebo návštěvy v obýváku, tak si pořiďte některé z našich retro křesel, klubových křesel, nebo naopak luxusních designových křesel. Ty kombinují moderní design a pohodlí domácího křesla.