Křesla byla vyvinuta k tomu, aby nám poskytovala pohodlí. Hodně záleží na tom, k jakému účelu si je pořizujeme. Základním typem jsou křesla do obývacího pokoje. Jde hlavně o křesla kožená a čalouněná křesla. Těch je několik typů. Buďto klasická křesla s opěradly, nebo křesla ušák s charakteristickými ušima po stranách u hlavy, případně verze křesel s taburetem na odložení nohou, nebo dražší verze prodloužených křesel s větším prostorem na nohy.

Zobrazeno 15 z 663 produktů

Někteří lidé mají v obývacím pokoji také houpací křesla. Ta bývají z ratanu podobně, jako zahradní ratanová křesla. Ta přenášejí komfort, na který jste zvyklí z bytu i na zahradní posezení. Dalším typem křesel, který se k obývacímu pokoji nehodí jsou kancelářská křesla. Ta poskytují perfektní podmínky při práci na počítači.

 

Pokud chcete působit moderně na své zákazníky v kanceláři, nebo návštěvy v obýváku, tak si pořiďte některé z našich retro křesel, klubových křesel, nebo naopak luxusních designových křesel. Ty kombinují moderní design a pohodlí domácího křesla.