Konferenční stolky jsou ústředním bodem místnosti. Spojují jednotlivé kusy nábytku v dané místnosti. Co by to byla sedací souprava bez konferenčního stolu?  Mají mnoho různých tvarů a jsou vyrobeny z mnoha materiálů. Můžete si vybrat jakýkoliv styl a velikost. Vyberte si konferenční stolek, který bude perfektně navržen pro váš prostor a kterému budete každý den přinášet radost.

Zobrazeno 15 z 806 produktů
Konferenční stolek Walker, dub sonoma
Konferenční stolek RIVERSIDE RVST32
Konferenční stůl H7611
Konferenční stolek Flip 3, dub sonoma
Konferenční stůl Meba MN15
Sconto Konferenční stolek IVONA
Sconto Konferenční stolek STONE
Konferenční stolek DENVER Bílý
Konferenční stolek Luca, bílý

Konferenční stolky jsou místem, kde si můžete dát občerstvení nebo podnos s nápoji, a často také slouží jako pomocné místo k sezení, případně místo k odkládání nohou při sledování televize. Konferenční stolky jsou dnes vyráběny z různých materiálů v podobě: dřeva a jeho modifikací, skla nebo oceli.

Dřevěný, kovový, nebo skleněný konferenční stolek?

Každý materiál má své vlastní výhody a nevýhody. Například skleněné konferenční stolky vypadají velmi elegantně, ale jsou velmi nepohodlné z hlediska čištění a údržby. Ostré předměty mohou navíc zlomit skleněnou desku stolu. Naopak kovové konferenční stolky jsou pevné, ale působí chladně. Konferenční stolky ze dřeva, jsou pevné a vkusné. Jejich jedinou nevýhodou je, že designově mohou zapadnout s ostatním nábytkem v obývacím pokoji.

To je důvod, proč se hojně využívají kombinace jednotlivých materiálů. Kombinace dřeva a oceli tvoří často tzv. vintage styl konferenčních stolků, který když vhodně začleníte, tak vám budou všechny návštěvy závidět. Podobně tak kombinace skla a oceli, jsou pevné a vypadají skvěle. U laminátových a MDF konferenčních stolků je možné si vybrat i variantu rozložitelných konferenčních stolků. Ty vám poskytnou dostatek prostoru právě ve chvíli, kdy chcete, v ostatních případech budou méně náročné na rozměr.