Konferenční stolky jsou ústředním bodem místnosti. Spojují jednotlivé kusy nábytku v dané místnosti. Co by to byla sedací souprava bez konferenčního stolu?  Mají mnoho různých tvarů a jsou vyrobeny z mnoha materiálů. Můžete si vybrat jakýkoliv styl a velikost. Vyberte si konferenční stolek, který bude perfektně navržen pro váš prostor a kterému budete každý den přinášet radost.

Zobrazeno 15 z 937 produktů
Konferenční stůl Limassol
Konferenční stůl SIG207
Sconto Konferenční stolek GAVIN

Konferenční stolky jsou místem, kde si můžete dát občerstvení nebo podnos s nápoji, a často také slouží jako pomocné místo k sezení, případně místo k odkládání nohou při sledování televize. Konferenční stolky jsou dnes vyráběny z různých materiálů v podobě: dřeva a jeho modifikací, skla nebo oceli.

Dřevěný, kovový, nebo skleněný konferenční stolek?

Každý materiál má své vlastní výhody a nevýhody. Například skleněné konferenční stolky vypadají velmi elegantně, ale jsou velmi nepohodlné z hlediska čištění a údržby. Ostré předměty mohou navíc zlomit skleněnou desku stolu. Naopak kovové konferenční stolky jsou pevné, ale působí chladně. Konferenční stolky ze dřeva, jsou pevné a vkusné. Jejich jedinou nevýhodou je, že designově mohou zapadnout s ostatním nábytkem v obývacím pokoji.

To je důvod, proč se hojně využívají kombinace jednotlivých materiálů. Kombinace dřeva a oceli tvoří často tzv. vintage styl konferenčních stolků, který když vhodně začleníte, tak vám budou všechny návštěvy závidět. Podobně tak kombinace skla a oceli, jsou pevné a vypadají skvěle. U laminátových a MDF konferenčních stolků je možné si vybrat i variantu rozložitelných konferenčních stolků. Ty vám poskytnou dostatek prostoru právě ve chvíli, kdy chcete, v ostatních případech budou méně náročné na rozměr.