Pojízdné kancelářské kontejnery jsou skvělými pomocníky pro každou kancelář. Nejenom že perfektně doplní vaše kancelářské stoly a rozšíří tak samotný pracovní prostor, ale také vám poskytnou tolik žádaný úložný prostor, který budete mít vždy po ruce. Ať už tedy hledáte tuto, jakkoliv velkou skříňku, z naší široké nabídky kontejnerů pro pracovní stoly si určitě vyberete přesně ten, který zrovna potřebujete. Navíc praktická malá kolečka vám umožní pohodlně s nimi pohybovat, zatímco jejich blokovací mechanismus omezuje neoprávněný přístup k důležitému obsahu. Zapomeňte na velké kancelářské skříně, které nemáte nijak zabezpečeny a uložte si všechny důležité dokumenty a jiné šanony do těchto praktických kontejnerů.

Zobrazeno 3 z 3 produktů
Sconto Kontejner BÁRA SC 207
Sconto Kontejner SALMIN
Sconto Pojízdný kontejner 219899

Proč si k psacím stolům vybrat právě kontejnery? 

Na našem e-shopu vám přinášíme širokou škálu kancelářských kontejnerů na kolečkách, abyste mohli v kancelářích pracovat ještě efektivněji a byli snad co nejproduktivnější. Perfektní výhodou těchto malých pojízdných skříněk v dekoru dřeva je fakt, že s nimi posunete svou práci na další úroveň. Navíc díky svým kolečkům, mobilitě a úložným schopnostem v tomto jednom kancelářském kousku vyřešíte problémy s nedostatkem místa ve vašich pracovnách a kancelářích. Pojízdné kancelářské kontejnery také díky svému designu a barvám dokonale doplní klasické čtvercové nebo obdélníkové stoly.

Také zažíváte každý den v práci neskutečný frmol? Kancelářské kontejnery jsou určeny pro nepřetržitý provoz v jakémkoliv prostředí. Vysoce kvalitní materiály těchto kancelářských skříněk jsou odolné vůči všem vnějším vlivům a zajišťují vám tak, že vydrží i několik let. Kontejnery obsahují také praktické speciální přihrádky pro uspořádání dokumentů, knih nebo jiných papírových zásob.

Ať už hledáte mobilní kontejnery pro vaše pracovní stoly nebo jiné kancelářské skříně, v naší široké nabídce si můžete vybrat z kousků vyrobených ze dřeva, jako je dub, buk nebo třešeň a samozřejmě i ty kovové, které lze krásně kombinovat s ostatními kousky.