Nabízíme vám řadu jídelních stolů, které jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky všech našich zákazníků. V dnešní době je u všech stolů důležitým prvkem nejen jejich kvalita ale i design, který může oživit vaši jídelnu nebo kuchyň. V nabídce naleznete všechny druhy stolů. Nejoblíbenější a nejpraktičtější jsou právě ty klasické, které jsou vyrobeny ze dřeva. Pokud máte rádi moderní nábytek, nabízíme vám stoly skleněné ale i sklápěcí, jejichž délka se dá jednoduše prodloužit. Díky široké škále kuchyňských stolů jsme si jisti, že pro svůj domov najdete ten pravý. Neváhejte a podívejte se na naši nabídku!

Zobrazeno 15 z 676 produktů
Jídelní Stůl Maverick X-Form 220cm
Jídelní Stůl Avola Dub
Jídelní stůl Colorado 120x90 cm
Sconto Jídelní stůl BORIS beton
Sconto Jídelní stůl SAMUEL dub sonoma
Sconto Rohový díl RIO dub sonoma
Sconto Jídelní stůl ANDY S11
Sconto Stůl ALICE T

Sconto Stůl ALICE T

6 399 Kč

Jaké jídelní stoly u vás najdu?

Jsme hrdí na to, že vám vždy můžeme představit ty nejnovější a nejuniverzálnější jídelní stoly, které budou dokonale vyhovovat každému vkusu a rozpočtu. Čeká zde na vás pestrá škála nejen stolů klasických, tedy kulatých nebo obdélníkových, ale i těch modernějších, mezi které patří stoly oválné či skleněné. Možnosti jsou nekonečné, a proto neváhejte a vyberte si i vy nový jídelní stůl!

Nadčasová krása a nekompromisní odolnost je přesně to, co u našich kuchyňských stolů získáte. Ať už hledáte útulné místo pro vaše jídlo, které bude vyrobeno ze dřeva nebo kovu, zaručujeme vám, že zde najdete kousek, který bude přesně pro vás a který si na první pohled jednoduše zamilujete. Oblíbeným kouskem jídelních stolů u našich zákazníků jsou ty v dekoru dřevěných desek ozdobené o surové kovové rámy, které poskytují neotřelý nádech jakékoliv domácnosti.

Máte doma svůj oblíbený stůl, kterého se nehodláte vzdát? Pak si k němu neváhejte pořídit alespoň nové dřevěné, kovové nebo plastové jídelní židle v mnoha barvách a materiálech z našeho e-shopu.