V naší široké nabídce jídelního nábytku najdete dostatek produktů pro malé obytné prostory. Jídelní soupravy s lavicemi jsou u nás tím největším kompromisem v oblasti sedacího kuchyňského nábytku. U tohoto druhu souprav sedací lavici jednoduše umístíte do rohu místnosti, díky čemuž bude vaše kuchyně ještě funkčnější a stylovější. Tento pohodlný a užitečný lavicový sedací kousek nábytku vám nabízí několik sedadel, stejně jako sety klasické. Zaručujeme, že každý set stolů a lavic je moderní, pohodlný a odolný.

 

Zobrazeno 15 z 20 produktů
Sconto Rohová lavice BERNAU
Rohový jídelní set Maxi II
Sconto Rohová jídelní sestava CAROLA
Rohový jídelní set Maxi  :
Sconto Rohová jídelní sestava DENIS
Rohový jídelní set Mini I
Rohový jídelní set Jovis  :
Rohový jídelní set Emera I, bílý
Sconto Rohová jídelní sestava BIG BOX
Rohový jídelní set Maxi I
Rohový jídelní set Mini
Sconto Rohová jídelní sestava FELLBACH
Rohový jídelní set Tomáš, olše

Proč jsou jídelní sety s lavicemi vhodné do bytu?

I přestože si to převážná většina lidí neuvědomuje, nejdůležitějším nábytkem v kuchyni není kuchyňská linka, ale právě jídelní stůl a židle. Pokud se svou rodinou nebo přítelem žijete v malém bytě, je docela logické, že si nemůžete pořídit naše klasické jídelní sety pro čtyři nebo šest osob. Právě sestavy stolů s lavicemi jsou pro tyto případy dokonalým řešením. Rohová lavice vám vyplní nevyužitý roh místnosti a vy konečně budete mít klidné místo pro konzumaci pokrmů.

Při výběru nového jídelního stolu je vhodné se zamyslet také nad jednotlivými variantami, tedy možnosti stolů s židlemi nebo lavicemi. Tato druhá volba je ale mnohem stylovější a pohodlnější. Právě kombinace funkční jídelní dřevěné lavice a stolu v jednoduchém designu otevírá celou řadu možností pro zábavu ale i jídlo.

Jídelní lavice jsou navíc funkčním a velmi estetickým nábytkem, který máme hned v několika variantách. Tyto originální sety se skládají z masivního jídelního stolu a set kromě lavice dotváří i židle nebo jiná sedátka.