Jídelní lavice dosáhly vítězného návratu. Své místo si najdou zejména v kuchyních, jako jídelní soupravy nebo v dětském pokoji, kde mohou sloužit také jako malý stolek pro domácí úkoly nebo ranní snídaně. Jsou praktické a zároveň slouží jako zajímavá police, která pomáhá vytvářet stylová a úložná řešení. Pořiďte si také jídelní lavice, které jsou praktickým řešením a které optimálně zapadnou do každého domu a interiéru. Přidáním jídelní lavice do kuchyně nebo jídelny navíc získáte další místa k sezení.

Zobrazeno 32 z 127 Produktů

Jsou jídelní lavice ještě vůbec IN?

Pozoruhodná opěradla, područky ale i úložné koše jsou některé z dokonalých rysů těchto kuchyňských lavic, které z nich dělají jednoznačně perfektní a nadčasový kousek pro vaši domácnost. Lavice v podobě malých stolků nebo jídelních židlí jsou v dnešní době oblíbenější než kdy dříve. Pokud ve vašem bytě nemáte moc prostoru, vyberte si moderní lavice, které jsou ideální právě tam, kde není místo pro stůl**,** a navíc je můžete kombinovat s mnoha dalšími sedacími prvky.

Naše kuchyňské užitkové lavice jsou vyrobeny převážně z kovu pro odolnost a pevnost i v těch nejdrsnějších podmínkách. Naopak plastové lavice vám poskytují lehkost a snadné čištění. Jídelní lavice dřevěné jsou velmi atraktivní a snadno se udržují. Ať už si vyberete jídelní lavice z jakéhokoliv materiálu a vzhledu, určitě budete spokojeni.

Doplňte svůj interiér o nadčasové čalouněné jídelní lavice nebo o lavice kožené. Tato posezení mají jednoduchý design, ale pokud se na ně posadíte, ucítíte pohodlí, kterého se už jen tak nebudete chtít vzdát!