Také patříte do kategorie lidí, kteří preferují raději klasiku, která nikdy neomrzí, oproti moderním kouskům kuchyňského nábytku do vaší domácnosti? Pak budete velmi překvapeni těmi nejvyhledávanějšími položkami na našem e-shopu, kterými jsou právě klasické dřevěné jídelní židle. Nejenom že jsou vhodné pro použití do vnitřních kuchyní a jídelen, hodí se ale také do exteriéru. Vybírat u nás můžete hned několik jejich variant, a ať už si vyberete tyto masivní dřevěné židle vyrobené z buku či dubu, určitě nebudete jejich koupi litovat a téměř nikdy nemůžete udělat chybu s jejich výběrem. Dopřejte si i dokonalé dřevěné kuchyňské stoly z naší nabídky.

Zobrazeno 15 z 22 produktů
Jídelní židle P-25: Olše
Jídelní židle P-15: Ořech
Jídelní židle K-9 :
Jídelní židle P-28  :
Jídelní židle P-12 :
Jídelní židle U-7  :
Jídelní židle U-5  :
Jídelní židle NW :

Jídelní židle NW :

1 499 Kč
Jídelní židle P-13: Olše
Jídelní židle P-20 :
Jídelní židle P-14 :
Jídelní židle K-6 :
Jídelní židle P-16 :
Jídelní židle P-10 :

Které dřevěné jídelní stoly nabízíte?

Naše naprosto univerzální dřevěné židle perfektně zapadnou do vašeho domova bez ohledu na to, jaký máte styl. Pokud si rádi užíváte pohodlí u vašeho jídla či dokonce při práci u obdélníkových nebo čtvercových jídelních stolů, pak rozhodně vsaďte na modernější variantu dřevěných židlí, kterými jsou židle čalouněné. Naopak dubová či buková sedátka vyrobené ze dřeva jsou velmi kvalitní, pevná a odolná, což znamená, že na nich můžete sedět bez obav o spolehlivost nebo jakékoliv nepohodlí. Vyberte si absolutní klasiku, která vás přinese do kolen!

Pokud potřebujete do vaší jídelny nebo kuchyně univerzální, nadčasový, a především kvalitní sedací nábytek, v kategorii dřevěných jídelních židlí se pak nacházíte rozhodně správně. Tyto masivní sedátka vypadají jednoduše, působí útulně, a navíc vám poskytují příjemný pocit i po dlouhých hodinách sezení.

Pevná a masivní dřevěná konstrukce vyrobená z ořechu, třešně nebo dubu, či dokonce pohodlná čalouněná sedadla v dekoru textilu či umělé kůže? Konečný výběr vašeho nového jídelního sedacího nábytku je již jen na vás a vězte, že v takové dokonalé společnosti nábytku už nikdy nebudete chtít ze svých sedadel vstát.