Přemýšlíte nad koupí nového jídelního či kuchyňského nábytku? Sada barových kousků rozjasní každý domov. Barové sety jsou skvělým řešením pro každodenní stolování. Moderní barové stoly, které vám na našem e-shopu nabízíme, jsou vyrobeny z různých materiálů, jako je dřevo, kov nebo sklo. V této kategorii naleznete ke svým novým vysokým a úzkým jídelním stolům i barové stoličky s dřevěnými nebo kovovými nohami. Myslíte si, že barové sety nebudou tak příjemné k sezení? Naopak, všechny barová sedátka disponují opěrkou pro pohodlnější sezení. Dopřejte si dostatek prostoru ve vašich domácnostech i pro další nábytek, jako jsou lenošky nebo křesla právě díky úsporným rozměrům barových setů.

Zobrazeno 2 z 2 produktů
Sconto Barová sestava GAUR

Proč si vybrat právě barové sety?

Jsou jedinečným a nadčasovým kouskem, který se hodí do kterékoliv domácnosti. Ano, právě barové sety stolů a židlí vám v kuchyních nebo jídelnách perfektně vytvoří příjemné místo ke konzumování vašeho oblíbeného jídla, ale například i k pracování. Ať už chcete uspořádat menší večírek nebo jen tak relaxovat u sklenky dobrého vína, dřevěné vysoké stoly a jejich barové stoličky s opěrkami vám poskytnou právě to, co zrovna potřebujete. Nabízíme vám tak opravdu širokou nabídku barových sad, od těch kovových až po dřevěné či ty doplněné o sklo. Vybírat tak můžete od moderních až po tradiční modely odlišných designů.

Barové stoly a židličky jsou velmi příjemným doplňkem kuchyně nebo jídelny. Nabízíme vám jejich celou řadu. Snad těmi nejoblíbenějšími barovými kousky jsou dřevěné barové židle s opěradlem, které se kromě praktické části pyšní i dekoračním prvkem do vašich domácností.

Zahřejte svou kuchyni odolnými a praktickými barovými stoličkami a stoly. Zaručujeme vám, že všechny tyto kousky jsou velmi kvalitní, odolné a některé z nich dokonce i rozkládací, takže je velmi snadno můžete sklidit, pokud je zrovna nepotřebujete. Navíc možnost úložného místa vám dopřeje ještě větší pohodlí.